17 czerwiec 2021 - Jedziemy dalej ... następny sklep firmowy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" obsługuje klientów za pomocą naszego "Multiego"

W dniach 16-17 czerwca 2021 konsultanci Mawo Trade przeprowadzili wdrożenie systemu na kolejnym sklepie firmowym Zakładu Rzeźniczo Wędliniarskiego Edmund Koczorowski,  sklep zlokalizowany jest w Poznaniu, w centrum handlowym przy ul. Głogowskiej 132.

Cała dotychczasowa infrastruktura sprzętowa tj. kasy fiskalne i wagi ważące zostala zdemontowana. Na sklep został dostraczony i zainstalowany nowy sprzęt do obsługi Klienta i rozliczania Punktu Sprzedaży Detalicznej. Na zapleczu został zainstalowany moduł BackOffice, na sali obsługi Klienta moduł sprzedaży POS. Z komputerem na zapleczu sklepu zostały połączone dwie wagi etykietujące DIGI SM-5100 EV. Do stanowiska POS, został dodatkowo zainstalowany tablet 8,1", na którym Klienci widzą na bieżąco asortymenty nabijane na paragon oraz kwotę, jaka jest w danym momencie do zapłaty. Identycznie jak na poprzednim sklepie, całość sprzętu i akcesoriów dostarczyła i zainstalowała firma MawoTrade.