29 czerwiec 2021 - W Lubaszu klientów sklepu firmowego Z. R. W. "Edmund Koczorowski" z Połajewa obsługuje Multi COMMERCE

W dniach 28-29 czerwca 2021 przeprowadziliśmy wdrożenie systemu na kolejnym sklepie firmowym Zakładu Rzeźniczo Wędliniarskiego Edmund Koczorowski,  sklep zlokalizowany jest w miejscowości Lubasz, przy ul. Bolesława Chrobrego 33.

Cała dotychczasowa infrastruktura sprzętowa tj. kasy fiskalne i wagi ważące zostala zdemontowana. Na sklep został dostraczony i zainstalowany nowy sprzęt do obsługi Klienta i rozliczania Punktu Sprzedaży Detalicznej. Na zapleczu został zainstalowany moduł BackOffice, na sali obsługi Klienta moduł sprzedaży POS. Z komputerem na zapleczu sklepu zostały połączone dwie wagi etykietujące DIGI SM-5100 EV. Do stanowiska POS, został dodatkowo zainstalowany tablet 8,1", na którym Klienci widzą na bieżąco asortymenty nabijane na paragon oraz kwotę, jaka jest w danym momencie do zapłaty. Identycznie jak na poprzednim sklepie, całość sprzętu i akcesoriów dostarczyła i zainstalowała firma MawoTrade.