Co u nas słychać?

31 marzec 2024 - Wielkanoc ...

W tym pięknym czasie Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym Klientom radości, nadziei i spokoju. Niech te święta przyniosą do Waszego domu mnóstwo uśmiechu, ciepła i miłości. Wielkanoc to pora radosna, życzymy więc świąt kolorowych jak wiosna. W koszyczku smakowitości, na stole obfitości, a w sercach dużo, dużo miłości.

10 marzec 2024 - 1. Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej sześcioosobowej przeszły do historii ...

1. Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej sześcioosobowej SOCCA 2024 przeszły do historii. Zwycięzcą dwudniowej imprezy została drużyna OZM OUTSIDERS. Przez całe dwa dni trwała również akcja charytatywna na rzecz Ani "Mróweczki" Mrówczyńskiej, podliczamy zebrane pieniążki, ale już wiemy, że na tym polu odnieśliśmy spory sukces. Największym zainteresowaniem cieszyła się koszulka Arsenalu Londyn z podpisem Jakuba Kiwiora, która została wylicytowana za kwotę 3.200 złotych.

Czytaj więcej...
09-10 marzec 2024 - 1. Mistrzostwa Wielkopolski SOCCA 2024 w piłce nożnej sześcioosobowej ...

W dniach 09-10 marca 2024 w Kaliszu odbędą się 1. Mistrzostwa Wielkopolski w piłce nożnej - sześcioosobowej. Głównym organizatorem imprezy jest grupa MawoTrade, która również jest sponsorem nagród dla zwycięzców zawodów. W zawodach będą uczestniczyły dwie drużyny sponsorowane przez naszą grupę pod nazwą FENIX "A" oraz FENIX "B", oczywiście liczymy na dobre zawody w wykonaniu "naszych". MawoTrade ma zawsze wielkie i otwarte serduszko dla dzieci potrzebujących pomocy. Jednym z celów całej imprezy, być może tym najważniejszym, będzie prowadzona w trakcie zawodów akcja charytatywna na rzecz Ani "Mróweczki" Mrówczyńskiej,. Ania to kilkuletnia dziewczynka, która od urodzenia cierpi na genetyczną, śmiertelną chorobę, zespół Leighta.

01 marzec 2024 - 22. sklep firmowy Z.M. MIELCZAREK z Komornik obsługuje Klientów na Multi COMMERCE ...

W dniu 29 lutego i 01 marca dokonaliśmy wdrożenia systemu Multi COMMERCE na kolejnym, 22. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep obsługuje Klientów w galerii AUCHAN przy ul. Głogowskiej w Poznaniu..

Czytaj więcej...
16 luty 2024 - po raz czwarty z rzędu tytuł "Brylant Polskiej Gospodarki" dla grupy MawoTrade ...

Firma MawoTrade po raz czwarty z rzędu wyróżniona została tytułem "Brylant Polskiej Gospodarki". Firma została wyróżniona za nieustanny rozwój oraz zwiększanie wyników i parametrów prowadzonej działalności gospodarczej. W roku 2023 sprzedaż netto grupy przekroczyła kolejną barierę ponad 200 mln złotych.

16 luty 2024 - czwarty z rzędu "Gapard Biznesu" przybiegł już do Kalisza, robi się niemałe stadko ...

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu w grudniu 2023 r., tytuł Gepard Biznesu uzyskują firmy, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 150%. Jest nam bardzo miło, że w gronie firm wyróżnionych znalazła się również grupa MawoTrade.

06 luty 2024 - kolejny, 14. już sklep sieci Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" z Połajewa pracuje na naszym "Multim" ..

W dniach 05-06 lutego 2024 roku wdrożyliśmy naszego "Multiego" na 14. już sklepie firmy Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" z /s w Połajewie. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu, przy ul. Plac Wielkopolski.

Czytaj więcej...
02 luty 2024 - Yes ... Yes ... Yes ... mamy to !!! - Pierwszy Diament Forbesa dla Grupy MawoTrade ...

Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich biznesów w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. – Diamenty Forbesa to firmy, które odpowiedzialnie zarządzają swoimi finansami, inwestują w obszarach, które zapewniają im bezpieczeństwo finansowe także w przyszłości. To firmy, które stworzyły skuteczną strategię finansową na niepewne czasy

18 styczeń 2024 - Trzecia "Gazela Biznesu" z rzędu za rok 2023 dla kaliskiej MawoTrade ...

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. COFACE, będąc autorem rankingu od 2001 roku, analizuje najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe. Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

20 wrzesień 2023 - już 13. sklepów firmy Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" z Połajewa obsługuje Klientów na naszym "Multim" ...

W dniach 19-20 września 2023 roku wdrożyliśmy naszego "Multiego" na 13. już sklepie firmy Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" z /s w Połajewie. Sklep obsługuje Klientów w dzielnicy Podolany, a mieści się przy ul. Szarych Szeregów.

Czytaj więcej...
22 czerwiec 2023 - już 21. sklepów firmowych sieci Z.M. MIELCZAREK pracuje na Multi COMMERCE ...

W dniu 21-22 sierpnia przeprowadziliśmy wdrożenie systemu Multi COMMERCE na kolejnym, 21. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep obsługuje Klientów w miejscowości Borówiec.

Czytaj więcej...
30 maj 2023 - sklep przy Racjonalizatorów w Poznaniu rozliczany jest przez Multi COMMERCE ...

W dniach 29-30 maja 2023 roku wdrożyliśmy naszego "Multiego" na 12. już sklepie firmy Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" z /s w Połajewie. Sklep obsługuje Klientów w dzielnicy Dębiec, jednej z najstarszych dzielnic Poznania, przy ul. Racjonalizatorów.

Czytaj więcej...
20 kwiecień 2023 - "Brylant Polskiej Gospodarki" błyszczy razem z MawoTrade ...

Firma MawoTrade po raz trzeci z rzędu wyróżniona została tytułem "Brylant Polskiej Gospodarki". Firma została wyróżniona za nieustanny rozwój oraz zwiększanie wyników i parametrów prowadzonej działalności gospodarczej. W roku 2022 sprzedaż netto firmy wyniosła prawie 150 mln złotych.

20 kwiecień 2023 - Po raz trzeci z rzędu Mawotrade z Kalisza wyróżniona tytułem "Gepard Biznesu" ...

Spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu w grudniu 2022 r., tytuł Gepard Biznesu uzyskują firmy, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 150%. Jest nam bardzo miło, że w gronie firm wyróżnionych znalazła się również MawoTrade.

19 styczeń 2023 - Gazela Biznesu za rok 2022 przyznana firmie MawoTrade ...

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. COFACE, będąc autorem rankingu od 2001 roku, analizuje najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe. Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

29 grudzień 2022 - również w Jelonku Klientów będzie obsługiwał nasz "Multi" ...

W dniu 28 i 29 grudnia 2022 roku przeprowadziliśmy wdrożenie systemu na kolejnym, 20. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep zlokalizowany jest w markecie NETTO i obsługuje Klientów z miejscowości Jelonek i okolic...

Czytaj więcej...
09 listopad 2022 - Multi COMMERCE zawitał do Mosiny ...

W dniach 08-09 listopada 2022 roku przeprowadziliśmy wdrożenie na kolejnym sklepie sieci Z.M. Mielczarek. Jest to już 19. sklep tej firmy, na którym został zainstalowany i wdrożony nasz "Multi". Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Mosina k/Poznania.

Czytaj więcej...
27 październik 2022 - Multi COMMERCE zawitał na Piątkowo, do galerii KAUFLAND przy ul. Opieńskiego ...

W dniu 27 października 2022 rozpoczął prace oraz obsługę Klientów na Multi COMMERCE 18. już sklep firmowy Z.M. MIELCZAREK z/s w Komornikach. Sklep mieści się w galerii handlowej KAUFLAND na poznańskim Piątkowie przy ul. Opieńskiego.

Czytaj więcej...
22 październik 2022 - certyfikat wiarygodności płatniczej dla MawoTrade ...

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich naszych Klientów, że w dniu 22 października 2022 roku firma MawoTrade uzyskała "Certyfikat Wiarygodności Płatniczej" jak "Dobry Płatnik". Jak widać współpraca z kaliską firmą to sama przyjemność i pewność wszelkich rozliczeń finansowych.

01 wrzesień 2022 - w miejscowości Koziegłowy też pracuje nasz Multi COMMERCE ...

W dniu 31 sierpnia i 01 września 2022 przeprowadziliśmy wdrożenie systemu Multi COMMERCE na kolejnym, 17. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep obsługuje Klientów w miejscowości Koziegłowy, ...

Czytaj więcej...
10 sierpień 2022 - Klienci z Rokietnicy i okolic będą obsługiwani przez Multi COMMERCE ...

W dniu 09 i 10 sierpnia 2022 nastąpiło wdrożenie systemu Multi COMMERCE na kolejnym, 16. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Rokietnica, w niedalekiej odległości od Poznania, ...

Czytaj więcej...
03 czerwiec 2022 - kolejny sklep "Koczorowski" z Połajewa rozpoczął prace na Multi COMMERCE ...

Dniach 02-03 czerwca wdrożyliśmy system na kolejnym sklepie należący do firmy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" Z Połajewa. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim. Jest to już 11. sklep sieci rozliczany przez nasz system.

Czytaj więcej...
27 maj 2022 - Brylant Polskiej Gospodarki 2021 dla MawoTrade ...

Firma MawoTrade po raz drugi z rzędu wyróżniona została tytułem "Brylant Polskiej Gospodarki". Firma została wyróżniona za nieustanny rozwój oraz zwiększanie wyników i parametrów prowadzonej działalności gospodarczej. W roku 2021 sprzedaż netto firmy przekroczyła magiczną granicę 100 mln złotych.

25 maj 2022 - Gepard Biznesu dla firmy MawoTrade z Kalisza ...

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich naszych Klientów, że po raz drugi z rzędu firma MawoTrade otrzymała tytuł "Gepard Biznesu". Tytuł ten nadawany jest najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom. Wyliczenia opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego.

24 maj 2022 - 15. sklep sieci "Mielczarek" rozliczany jest przez Multi COMMERCE

W dniu 25 i 26 maja przeprowadziliśmy oczywiście zakończone powodzeniem wdrożenie systemu na kolejnym, 15. już sklepie firmowym Z.M. "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep obsługuje Klientów w miejscowości Suchy Las na obrzeżach Poznania ...

Czytaj więcej...
26 kwiecień 2022 - Multi COMMERCE króluje w Wielkopolsce ...

W dniu 26 kwietnia 2022 prace na Multi COMMERCE rozpoczął kolejny sklep firmowy sieci Z.M. "Mielczarek". Sklep zlokalizowany jest niedaleko Poznania w miejscowości Kamionki ...

Czytaj więcej...
26 kwiecień 2022 - 26. sklep firmowy Z.M. WASĄG obsługuje Klientów za pomocą Multi COMMERCE

W dniu 26 kwietnia 2022 roku obsługę Klientów oraz pełne rozliczenie sklepu przejął system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Chełm, przy ul. Lwowskiej 81. Na zapleczu sklepu zainstalowany został moduł Back Office, obsługa Klienta odbywa się za pomocą komputerowej aplikacji POS. Z zapleczem sklepu zostały połączone dwie wagi etykietujące DIGI SM-320.

20 kwiecień 2022 - naważanie asortymentów w firmie Koczorowski obsługują elektroniczne terminale wagowe ...

W dniu 20 kwietnia w firmie Z.R.W. Edmund Koczorowski z Połajewa uruchomiliśmy naważanie asortymentów za pomocą elektronicznych terminali wagowych firmy RADWAG. Zamówienia ze sklepów są automatycznie synchronizowane do stanowisk wagowych. Po naważeniu następuje automatyczna podmiana ilości na zamówieniach i już na faktyczne ilości zważone przez obsługę w Dziale Handlowym następuje wystawianie dokumentów na własne sklepy lub dla kontrahentów zewnętrznych.

13 kwiecień 2022 - już 25. sklepów sieci WASĄG pracuje na Multi COMMERCE ...

W dniu 13 kwietnia 2022 roku Zakład Mięsny WASĄG otworzył swój kolejny sklep firmowy. Rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta przejął system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w Lublinie, przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Na zapleczu sklepu zainstalowany został moduł Back Office, obsługa Klienta odbywa się za pomocą komputerowej aplikacji POS. Z zapleczem sklepu zostały połączone dwie wagi etykietujące DIGI SM-320.

25 marzec 2022 - kolejny sklep sieci Kapecki z miejscowości Kozy pracuje na Multi COMMERCE

Jest to już 5. sklep sieci pracujący na oprogramowaniu kaliskiego producenta, sklep mieści się w miejscowości Jasienica. Na sklepie, na zapleczu został zainstalowany moduł BackOffice, na sklepie pracują dwie kasy rejestrujące NOVITUS SENTO ONLINE. Kasa jest połączona z modułem Back Office, co pozwala w sposób automatyczny na programowanie tej kasy. Dotyczy to nowych asortymentów, zmiany cen oraz wymiany nazw asortymentów. Również w sposób automatyczny odbierana jest sprzedaż z każdej z kas co pozwala na pełne rozliczenie sklepu.

08 grudzień 2021 - Nowy sklep firmowy Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach wdrożył Multi COMMERCE

W dniu 08 grudnia 2021 roku ruszył kolejny już sklep firmowy Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach k/ Poznania. Sklep mieści się w Poznaniu przy ul. Świt 34/36. Rozliczenie sklepu oraz obsługa klientów będzie prowadzona za pomocą naszego "Multiego" ...

Czytaj więcej...
27 listopad 2021 - kolejny, 24. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG wdrożył Multi COMMERCE

W dniu 27 listopada 2021 Zakład Mięsny WASĄG otworzył swój kolejny sklep firmowy. Rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta przejął system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w Lublinie, w galerii SKENDE Shopping przy ul. Al. Spółdzielczości Pracy 88. Na zapleczu sklepu zainstalowany został moduł Back Office, obsługa Klienta odbywa się za pomocą komputerowej aplikacji POS. Z zapleczem sklepu zostały połączone dwie wagi etykietujące DIGI SM-320.

24 listopad 2021 - MawoTrade przejęło pełnię praw majątkowych do systemu Multi COMMERCE

Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że firma MawoTrade wypełniła w całości swoje zobowiązanie wobec firmy ZETO S.A. w Poznaniu i dokonała wpłaty całości kwoty uzgodnionej z poprzednim właścicielem za przejęcie praw do systemu. Wobec powyższego od dnia 01 listopada br. pełnię praw majątkowych do projektu Multi COMMERCE, systemu informatycznego do centralnego zarządzania siecią sklepów detalicznych posiada tylko i wyłącznie firma MawoTrade spółka z o.o. z/s w Kaliszu.

22 listopad 2021 - Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z/s w Połajewie otwiera kolejny własny sklep firmowy

22 listopad 2021 - Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" otworzył swój kolejny sklep firmowy. Za rozliczenie sklepu oraz obsługę Klienta odpowiada nasz Multi COMMERCE. Punkt zlokalizowany jest w Obornikach przy ul. Piłsudskiego ...

Czytaj więcej...
28 październik 2021 - kolejny sklep firmy "Rzeźnictwo i Handel Kapecki" będzie rozliczany przez system Multi COMMERCE

28 październik 2021 - kolejny 4. już sklep firmowy sieci "Rzeźnictwo i Handel Kapecki" z/s w Kozach wdrożył system Multi COMMERCE. Sklep mieści się w miejscowości Łodygowice przy ul. Żywieckiej obok marketu NETTO ...

Czytaj więcej...
26 październik 2021 - Zakład Mięsny "WASĄG" otwiera kolejny sklep firmowy

W dniu 26 października 2021 Zakład Mięsny WASĄG otwiera swój kolejny sklep firmowy. Oczywiście rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta przejął system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Hrubieszów przy ul. Ludnej 9. Na zapleczu sklepu zainstalowany został moduł Back Office, obsługa Klienta odbywa się za pomocą komputerowej aplikacji POS. Dodatkowo na sklepie zostały zainstalowane dwie wagi etykietujące DIGI SM-320.

06 pażdziernik 2021 - kolejny sklep Firmy "Rzeźnictwo i Handel Kapecki" wdrożył Multi COMMERCE

06 październik 2021 - zakończyliśmy wdrożenie na kolejnym sklepie firmy "Rzeźnictwo i Handel Kapecki". Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Pisarzowice przy ul. Żywieckiej w pasażach marketu "Biedronka" ...

Czytaj więcej...
26 lipiec 2021 - Mistrzowie Wędliniarstwa z Różnowa wdrażają system Multi COMMERCE na kolejnych sklepach

W dniu 26 lipca 2021 zakończyliśmy wdrożenie kolejnego sklepu firmowego Zakładów Mięsnych "Kawscy" z Różnowa k/Suszu. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Łasin przy ul. Rynek 7. Jest to już 70. sklep z branży mięsnej eksploatujący naszego "Multiego" ...

Czytaj więcej...
20 lipiec 2021 - 10. kolejny sklep sieci Z.R.W. "Edmund Koczorowski" będzie rozliczany przez naszego Multiego

W dniu 20 lipca firma Z.R.W. "Edmund Koczorowski" otworzyła swój kolejny sklep firmowy, oczywiście sklep będzie rozliczany przez naszego "Multiego", jest to już 10. sklep sieci eksploatujący oprogramowanie kaliskiej firmy. Punkt sprzedaży zlokalizowany jest w Poznaniu, przy ul. Marcelińskiej 94C ...

Czytaj więcej...
16 lipiec 2021 - Wakacje, sezon urlopowy, a my ... A my wdrażamy ... kolejny sklep firmowy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" pracuje na Multi COMMERCE

W dniach 15-16 lipca 2021 roku przeprowadziliśmy wdrożenie na kolejnym, 9. sklepie firmowych Z.R.W. "Edmund Koczorowski z/s w Połajewie. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu, przy ul. Waryńskiego ...

Czytaj więcej...
06 lipiec 2021 - kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych z Połajewa pracuje już na Multi COMMERCE

W dniu 06 lipca 2021 kolejny 8. już sklep firmowy sieci Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z Połajewa rozpoczął pracę na systemie Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w Szamotułach, przy u. Rynkowej 9 ...

Czytaj więcej...
29 czerwiec 2021 - W Lubaszu klientów sklepu firmowego Z. R. W. "Edmund Koczorowski" z Połajewa obsługuje Multi COMMERCE

W dniach 28 i 29 czerwca 2021 roku uruchomiliśmy kolejny 7. już sklep firmowy sieci Z.R.W. "Edmund Koczorowski". Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Lubasz przy ul. Bolesława Chrobrego 33 ...

Czytaj więcej...
29 czerwiec 2021 - kolejny 6. sklep firmowy sieci "Edmund Koczorowski" rozliczany jest przez Multi COMMERCE

29 czerwiec 2021 - kontynuujemy wdrożenie naszego "Multiego" w sieci sklepów Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z/s w Połajewie. Kolejny, 6. sklep sieci będzie rozliczany przez system Multi COMMERCE, sklep mieści się w miejscowości Oborniki przy ul. Szarych Szeregów 6 ...

Czytaj więcej...
24 czerwiec 2021 - 13. sklep ... mimo, że "trzynasty" wszystko poszło sprawnie

W dniach 23-24 czerwca 2021 roku przeprowadziliśmy sprawne wdrożenie na kolejnym, 13. już sklepie firmowym Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Naramowickiej ...

Czytaj więcej...
22 czerwiec 2021 - 5. sklep firmowy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" wdrożył system Multi COMMERCE

W dniach 21-22 czerwca przeprowadziliśmy prace instalacyjne, szkoleniowe oraz wdrożeniowe na kolejnym, 5. już sklepie firmy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z/s w Połajewie. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu, przy ul. Bolesława Chrobrego 101 ...

Czytaj więcej...
17 czerwiec 2021 - Jedziemy dalej ... następny sklep firmowy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" obsługuje klientów za pomocą naszego "Multiego"

W dniu 17 czerwca zakończyliśmy wdrożenie systemu na kolejnym już sklepie firmowym sieci Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z/s w Połajewie. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu, w centrum handlowym przy ul. Głogowskiej 132 ...

Czytaj więcej...
11 czerwiec 2021 - kontynuujemy wdrożenie w firmie Z.R.W. "Edmund Koczorowski"

Kontynuujemy wdrożenie naszego "Multiego" w firmie Z.R.W. "Edmund Koczorowski" z/s w Połajewie. Kolejnym sklepem, który będzie rozliczany przy pomocy systemu Multi COMMERCE będzie sklep mieszczący się w Poznaniu przy ul. Górna Wilda 101 ...

Czytaj więcej...
11 czerwiec 2021 - Gepard Biznesu 2020 dla firmy MawoTrade z Kalisza ...

... MawoTrade sp. z o.o. w Kaliszu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Przedsiębiorstwo rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jego przypadku 2554,1 proc. To przyniosło mu tytuł Gepard Biznesu 2020 ... Spośród ponad 5.200 sklasyfikowanych firm MawoTrade znalazło się w pierwszej "setce" podmiotów, plasując się najwyżej ze wszystkich kaliskich firm uwzględnionych w rankingu.

01 czerwiec 2021 - kolejny sklep firmowy Z.R.W. "Edmund Koczorowski" pracuje już na Multi COMMERCE

W dniu 01 czerwca 2021 zakończyliśmy pomyślnie wdrożenie systemu na kolejnym już sklepie firmowym Z.R.W. "Edmund Koczorowski". Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 roku ...

Czytaj więcej...
27 maj 2021 - kolejny sklep firmowy Z.M. "Mielczarek" pracuje na Multi COMMERCE

W dniu 27 maja obsługę Klientów na systemie Multi COMMERCE rozpoczął kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach k/Poznania. Sklep zlokalizowany jest w markecie sieci "NETTO", a mieści się w miejscowości Rogoźno. Jest to już 12. sklep sieci pracujący na systemie kaliskiej firmy ...

Czytaj więcej...
25 maj 2021 - skompletowaliśmy pełną drużynę "piłkarską", 11. sklepów ZM "Mielczarek" gra już w drużynie "Multiego"

25 maj 2021 - Kolejny, 11. już sklep firmowy Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach wdrożył i będzie rozliczany przez system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest na obrzeżach Poznania przy ul. Fabianowo 12 ...

Czytaj więcej...
11 maj 2021 - Jedziemy !!! rozpoczynamy proces wdrożenia naszego "Multiego" w firmie "Koczorowski"

Od dnia 11 maja 2021 rozpoczynamy proces wdrażania naszego "Multiego" w firmie Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Edmund Koczorowski z/s w Połajewie. Jako sklep pilotażowy wybrany został Punkt Sprzedaży Detalicznej mieszczący się w tej samej miejscowości co główna siedziba firmy. Infrastruktura sprzętowa na sklepach tej firmy zostanie "wywrócona do góry nogami", na konkrety zapraszam do dalszej części materiału ...

Czytaj więcej...
04 maj 2021 - kolejny sklep firmowy sieci "Kapecki" wdrożył system Multi COMMERCE

Kolejny sklep firmowy sieci "Kapecki" pracuje już na systemie Multi COMMERCE. Konsultanci MawoTrade wdrożyli system na sklepie mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów ...

Czytaj więcej...
24 kwiecień 2021 - Zaczynamy ... 1.sklep firmowy sieci "Kapecki" wdrożył system Multi COMMERCE

Rozpoczynamy wdrożenia w sieci sklepów firmowych "Kapecki". Jako sklep pilotażowy wybrany został jeden z największych sklepów sieci, Punkt Sprzedaży Detalicznej mieszczący się w miejscowości Kozy przy u. Dworcowej ...

Czytaj więcej...
17 kwiecień 2021 - "wydawkę" w firmie "Kapecki" obsługuje już Multi COMMERCE

Zakończyliśmy wdrożenie modułu do obsługi punktu wydawania asortymentów, w branży mięsnej potocznie zwanego "wydawką". W dwóch punktach wydawania towarów zostały zainstalowane terminale wagowe PUE 5.15 IR wraz z platformą wagową TMX-15 IR, których producentem jest firma Rad-Wag z Radomia. Moduł został w pełni zintegrowany z systemem COMARCH ERP OPTIMA. Zamówienia trafiające do firmy są automatycznie synchronizowane do punktów wydawania towarów, po zakończeniu naważania informacja automatycznie jest przekazywana do Działu Handlowego, gdzie również w sposób automatyczny generowany jest dokument handlowy wydania towarów na zewnątrz (faktura lub WZ).

4-5 kwiecień 2021 - Wielkanoc ...

Wesołego zająca co śmieje się bez końca, szczerbatego barana co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania ... zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy grupa MawoTrade

26 marzec 2021 - 23. sklep firmowy sieci "Wasąg" wdrożył system Multi COMMERCE

W dniu 01 września 2020 roku rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta na naszym "Multim" rozpoczął 23. już sklep firmowy sieci Zakładów Mięsnych "WASĄG" z/s w Hedwiżynie. Sklep mieści się w miejscowości Janów Lubelski przy ul. Zamoyskiego 28 ...

24 marzec 2021 - Wielkopolska "Multim" stoi ...

Wielkopolska naszym "Multim" stoi ... Kolejna, już czwarta firma z sektora "mięsnego" zdecydowała się na zakup i wdrożenie w swojej sieci sklepów systemu do centralnego zarządzania siecią sklepów detalicznych Multi COMMERCE. Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski "Edmund Koczorowski" (bo o nim mowa) prowadzi sprzedaż detaliczną w 28 własnych sklepach firmowych. Dodatkowo w/w firma zdecydowała się na zakup i wdrożenie modułu do obsługi "wydawki"

19 styczeń 2021 - dobrneliśmy do końca wdrożenia ... 10. sklep sieci "Kamiński" już pracuje na "Multim"

W dniu 19 stycznia 2021 dobrnęliśmy do końca wdrożenia w sieci sklepów detalicznych "Kamiński", ostatnim sklepem podstawowej tury wdrożeniowej jest sklep mieszczący się w Kielcach przy ul. Znojkiewiczowej.

16 styczeń 2021 - 9. sklep firmowy sieci "Kamiński" obsługuje Klientów za pomocą Multi COMMERCE

Kontynuujemy proces wdrożeniowy w sklepach sieci "Kamiński", kolejnym 9. już sklepem, na którym wdrożylismy naszego "Multiego" jest sklep mieszczący się w Kielcach przy ul. Żytniej.

15 styczeń 2021 - W Zakładach Wędliniarskich "SMAK" z Wolsztyna będzie pracował system Multi COMMERCE

Na zakup i wdrożenie systemu w swoich sklepach firmowych zdecydowała się już trzecia firma "mięsna" z woj. wielkopolskiego. Zakład Wędliniarski "SMAK" mieści się w miejscowości Wolsztyn i należy do rodziny Państwa Majzów, właścicielami są Pan Tomasz, Pani Alina oraz Pan Ludwik. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną w swoich sklepach firmowych na terenie miasta Wolsztyn.

14 styczeń 2021 - Jedziemy dalej ... już 8. sklepów firmowych sieci "Kamiński" rozliczanych jest przez naszego "Multiego"

Kontynuujemy proces wdrożeniowy w sieci sklepów "Kamiński", kolejnym sklepem tej sieci, na którym będzie pracował nasz Multi COMMERCE jest Punkt Sprzedaży Detalicznej działający w Kielcach przy ul. Jeziorańskiego.

11 styczeń 2021 - 7. sklep firmowy sieci "Kamiński" pracuje na systemie Multi COMMERCE

Rozpoczynamy nasze prace wdrożeniowe w nowym, 2021 roku. Kontynuujemy proces wdrożeniowy w sieci sklepów "Kamiński", jako pierwszy w nowym roku, na którym zainstalowaliśmy naszego "Multiego" jest sklep działający w Kielcach przy ul. Masalskiego.

06 styczeń 2021 - kolejna firma z sektora "mięsnego" zdecydowała się na system Multi COMMERCE

Na zakup i wdrożenie systemu Multi COMMERCE w Centrali firmy oraz w sieci swoich sklepów firmowych zdecydowała się firma Rzeźnictwo i Wędliniarstwo KAPECKI z/s w miejscowości Kozy. Firma sprzedaż swoich wyrobów prowadzi w 9. sklepach firmowych zlokalizowanych min. w miejscowości Kozy i Bielsko-Biała. Dodatkowo na wydawce zainstalowane będą terminale wagowe z pełną integracją z systemem "sklepowym".

01 styczeń 2021 - witamy nowy, 2021 rok

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, mało zmartwień, garść radości, marzeń spełnienia, od zmartwień wytchnienia, na co dzień słońca, przyjaźni bez końca ... Szczęśliwego Nowego Roku życzy grupa MawoTrade

24-26 grudzień 2020 - Boże Narodzenie

Magia Bożego Narodzenia nigdy się nie kończy, a jego największym darem są rodzina i przyjaciele ... Najserdeczniejsze życzenia świątecznie wszystkim naszym Klientom i partnerom biznesowym składa Właściciel oraz cała grupa MawoTrade

04 grudzień 2020 - 6. sklep firmowy sieci "Kamiński" obsługuje Klientów za pomocą naszego "Multiego"

W dniu 04 grudnia 2020 nasz "Multi" rozpoczął prace na 6. już sklepie firmowym sieci "Kamiński". Sklep zlokalizowany jest w Kielcach przy ul. Czarnowskiej ...

Czytaj więcej...
02 grudzień 2020 - mimo pandemii staramy się działać normalnie ... 5. sklep sieci "Kamiński" z systemem Multi COMMERCE

W dniu 02 grudnia 2020 5. sklep firmowy sieci "Kamiński" wdrożył Multi COMMERCE, sklep zlokalizowany jest w Kielcach przy ul. Dębowej …

Czytaj więcej...
30 listopad 2020 - już 4. sklep firmowy sieci "Kamiński" rozlicza się za pomocą naszego "Multiego"

Rozpoczynamy tydzień wdrożeniowy, mamy w planach wdrożenia na kolejnych trzech sklepach sieci "Kamiński", na "pierwszy ogień" idzie Punkt Sprzedaży Detalicznej mieszczący się w Kielcach przy ul. Karłowicza ...

Czytaj więcej...
26 listopad 2020 - w Morawicy k/Kielc wędliny i mięso sprzedaje nasz Multi COMMERCE

Kontynuujemy nasz proces wdrożeniowy, 3. sklep sieci "Kamiński" pracuje już na systemie Multi COMMERCE. Punkt Sprzedaży Detalicznej mieści się w malowniczej miejscowości Morawica k.Kielc.

24 listopad 2020 - Jedziemy dalej ... kolejny sklep firmy "Kamiński" pracuje na systemie Multi COMMERCE

Jedziemy dalej ... wszystkie algorytmy działania systemu u Klienta sprawdziły się na sklepie pilotażowym więc możemy kontynuować proces wdrożeniowy. Kolejnym sklepem sieci "Kamiński" który będzie rozliczany przez naszego "Multiego" będzie sklep mieszczący się w Kielcach przy ul. Wojewódzkiej.

19 listopad 2020 - No to zaczynamy ... sklep pilotażowy sieci firmy "Kamiński" w Kielcach wdrożył naszego "Multiego"

No to jedziemy !!! zaczynamy proces wdrożeniowy na sklepach firmowych sieci "Kamiński". Sklepem pilotażowym, który rozpoczyna pracę na naszym "Multim" jest sklep mieszczący się w Kielcach przy ul. Seminaryjskiej.

22 październik 2020 - kolejny sklep firmowy sieci ZM Mielczarek wdrożył Multi COMMERCE

Kontynuujemy proces wdrażania systemu na sklepach firmowych Zakładów Mięsnych "Mielczarek" z/s w Komornikach k/Poznania. Kolejnym, 10. już sklepem pracującym na systemie Multi COMMERCE jest nowo otwarty Punkt Sprzedaży w miejscowości Łęczyca k/Poznania ...

Czytaj więcej...
17 wrzesień 2020 - Przetwórnia Mięsa KAMIŃSKI z/s w Kielcach dołaczyła do "klubu Multiego"

W dniu 17 września br. na zakup i wdrożenie systemu Multi COMMERCE w swojej sieci sklepów firmowych zdecydowała się Przetwórnia Mięsa "KAMIŃSKI" spółka z o.o. sp. komandytowa. Firma obsługuje klientów detalicznych w 11 sklepach firmowych zlokalizowanych na terenie Kielc ...

03 wrzesień 2020 - dobrnęliśmy do końca prac wdrożeniowych !!! ... ostatni 22. sklep firmowy sieci Z.M. WASĄG wdrożył naszego "Multiego"

Zakończyliśmy maraton wdrożeniowy (na razie) w sieci sklepów firmowych Zakładów Mięsnych WASĄG z/s w Hedwiżynie. Ostatni (na ten moment) sklep firmowy rozpoczął prace na systemie Multi COMMERCE, sklep zlokalizowany jest w Lublinie przy ul. Wileńskiej ...

02 wrzesień 2020 - kolejny, juz 21. sklep Z.M. WASĄG pracuje na naszym "Multim"

W dniu 02 września 2020 roku rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta na naszym "Multim" rozpoczął 21. sklep firmowy sieci Zakładów Mięsnych "WASĄG" z/s w Hedwiżynie. Sklep mieści się w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście. Prace drożeniowe, identycznie jak na poprzednich sklepach poszły bardzo sprawnie ...

01 wrzesień 2020 - 20. sklep sieci Z.M. WASĄG rozlicza nasz Multi COMMERCE

W dniu 01 września 2020 roku rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta na naszym "Multim" rozpoczął 20. sklep firmowy sieci Zakładów Mięsnych "WASĄG" z/s w Hedwiżynie. Sklep mieści się w Biłgoraju przy ul. Zielonej ...

27 sierpień 2020 - już 19. sklepów firmowych sieci Z.M. WASĄG rozliczanych jest przez system Multi COMMERCE.

kończymy nasz dwutygodniowy maraton wdrożeniowy. Tym razem zawitaliśmy do miejscowości Bychawa. Właśnie w Bychawie mieści się kolejny sklep firmowy sieci "WASĄG", jest to już 19. sklep, którego rozliczenie będzie prowadził system Multi COMMERCE.

26 sierpień 2020 - jedziemy dalej !!! kolejny 18. sklep sieci ZM WASĄG pracuje już na systemie Multi COMMERCE

Tym razem jesteśmy w Janowie Lubelskim, to w tym mieście, w dniu 26 sierpnia 2020 roku pracę na systemie Multi COMMERCE rozpoczyna kolejny sklep sieci firmowej "WASĄG". Sklep w Janowie Lubelskim jest już 18. sklepem firmowym eksploatującym oprogramowanie autorstwa kaliskiej firmy.

25 sierpień 2020 - 17. sklep firmowy sieci Z.M. WASĄG wdrożył Multi COMMERCE

Kontunuujemy nasz maraton wdrożeniowy, w kolejnym tygodniu mamy w planach włączyć do systemu Multi COMMERCE kolejne sklepy. Jako pierwszy w tym tygodniu, a 17. sklep z kolei eksploatację systemu rozpoczął sklep mieszczący sie w miejscowości Stalowa Wola.

20 sierpień 2020 - już 16. sklepów firmowych Z.M. WASĄG rozlicza nasz Multi COMMERCE

W dniu 20 sierpnia 2020 roku kolejny, już 16. sklep sieci firmowej "WASĄG" będzie rozliczany przez mechanizmy naszego "Multiego". Sklep zlokalizowany jest w pięknym Zamościu, a mieści się przy ul. Piłsudskiego

19 sierpień 2020 - kolejny 15. sklep sieci Z.M. WASĄG rozpoczął obsługę klienta na Multi COMMERCE

W przepięknym Zamościu wędliny i mięso sprzedaje Multi COMMERCE. W dniu 19 sierpnia 2020 roku prace i rozliczenia na systemie Multi COMMERCE rozpoczął piewszy z dwóch sklepów sieci "WASĄG" zlokalizowanych w tej miejscowości. Sklep mieści się przy ul. Peowiaków.

18 sierpień 2020 - już 14. sklepów firmowych Z.M. WASĄG pracuje na Multi COMMERCE

W dniu 18 sierpnia 2020 roku 14. sklep firmowy sieci Zakładów Mięsnych "WASĄG" rozpoczął prace na systemie Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w malowniczej miejscowości Żółkiewka.

13 sierpień 2020 - 13. sklep firmowy 13 sierpnia !!! - ale jak zawsze wszystko poszło gładko

W dniu 13 sierpnia 2020 roku rozliczanie sklepu oraz obsługę Klienta na naszym "Multim" rozpoczął 13. sklep firmowy sieci Zakładów Mięsnych "WASĄG" z/s w Hedwiżynie. Sklep mieści się w miejscowości Aleksandrów II. Same "trzynastki" a wdrożenie jak zawsze poszło szybko i gładko ...

12 sierpień 2020 - 12. sklep firmowy Z.M. WASĄG wdrożył Multi COMMERCE

W dniu 12 sierpnia 2020 roku przy naszej asyście i pomocy w konfiguracji sklepu służby Klienta przeprowadziły (oczywiście udane) wdrożenie systemu na 12. już sklepie firmowym Zakładów Mięsnych "WASĄG". Sklep mieści się w miejscowości Józefów przy ul. Bartoszewskiego 1 ...

10 sierpień 2020 - już 11. sklepów firmowych Z.M. WASĄG obsługuje nasz Multi COMMERCE

W dniu 10 sierpnia 2020 roku pracę na systemie Multi COMMERCE rozpoczął 11. sklep firmowy Zakładów Mięsnych "WASĄG" z/s w Hedwiżynie. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Frampol przy ul. Rynek 36 ...

22 lipiec 2020 - no to jedziemy !!! ... rozpoczynamy wdrożenia w sieci sklepów firmowych firmy Z.M. Kawscy

W dniu 22 lipca 2020 roku rozpoczęliśmy wdrożenia na sklepach firmowych sieci Z.M. Kawscy z/s w Różnowie. Na "pierwszy ogień" został wytypowany sklep firmowy mieszczący się w miejscowości Prabuty. Na sklepach zostanie wdrożony najnowszy model naszego oprogramowania, tzw. "sklep bezobsługowy", którego funkcjonlalnościami jest między innymi automatyczne rozliczenie i zakończenia dnia oraz automatyczne stworzenia zamówienia na dzień następny ...

Czytaj więcej...
10 lipiec 2020 - 10. sklep fimowy sieci Z.M. WASĄG rozpoczął pracę na Multi COMMERCE

Po krótkim okresie przerwy w pracach wdrożeniowych ruszamy dalej ... W dniach 10-11 lipca br. kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG z Hedwiżyna rozpoczyna pracę na systemie Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w Biłgoraju przy ul. 3-go Maja. My standardowo wspieramy zdalnie Klienta pomagając w konfiguracji systemu na zapleczu sklepu oraz na stanowisku sprzedaży POS ...

02 lipiec 2020 - Nasz "Multi" zawitał tym razem do Lublina ...

W dniu 02 lipca br. nasz "Multi" zawitał do Lublina, to w tym mieście zlokalizowany jest kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG, który właśnie rozpoczął prace na Multi COMMERCE. Jest to kolejny, 9. sklep firmowy ... no ale do końca wdrożenia jeszcze "troszkę" zostało, w chwili obecnej Z.M. WASĄG prowadzi sprzedaż poprzez 24 własne Punkty Sprzedaży Detalicznej ...

27 czerwiec 2020 - 8. sklep firmowy Z.M. WASĄG pracuje na Multi COMMERCE

W dniu 27 czerwca kolejny, już 8. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG rozpoczął prace na naszym "Multim". Sklep zlokalizowany jest w Hedwiżynie, tuż obok głównej siedziby firmy ...

26 czerwiec 2020 - kolejny 7. już sklep firmowy Z.M. WASĄG wdrożył Multi COMMERCE

7. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG z/s w Hedwiżynie wdrożył system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany na warszawskim "Biobazarze" przy ul. Wołoskiej 3. "Biobazar" to przede wszystkim targ z ekologiczną żywnością – przyjazne miejsce dla fanów kuchni, gotowania i zdrowego stylu życia. Zakupy robi się tu bezpośrednio od ekologicznych rolników i producentów takich jak min. Z.M. "WASĄG" ...

02 czerwiec 2020 - Już 6 sklepów firmowych Zakładów Mięsnych WASĄG z Hedwiżyna rozliczanych jest przez naszego "Multiego"

W dniu 2 czerwca br. kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych "WASĄG" z Hedwiżyna wdrożył naszego "Multiego", sklep zlokalizowany jest w Biłgoraju przy ul. Kopernika. Firma "WASĄG" jako pierwsze zakłady mięsne w Polsce (wg naszej wiedzy) wprowadza w swoich sklepach funkcjonalność elektronicznego zadawania pytań klientom, prosząc o opinię na temat poziomu obsługi w sklepie oraz np. o opinie dot. jakości sprzedawanego mięsa i wyrobów. Klient na dotykowym monitorze wybiera ikonkę, którą uważa za odpowiednią do zadanego pytania. Informacja o opinii Klienta jest natychmiast synchronizowana do Centrali firmy w Hedwiżynie ...

01 czerwiec 2020 - "9" ... to nie tylko Robert Lewandowski ... tyle sklepów firmowych Zakładów Mięsnych MIELCZAREK pracuje już na Multi COMMERCE

W dniu 1 czerwca 2020 roku kolejny, 9. już sklep firmowy Zakładów Mięsnych MIELCZAREK wdrożył system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Komorniki k/Poznania, obok siedziby firmy ...

Czytaj więcej...
29 maj 2020 - Tempo wdrożeniowe nie słabnie ... 5. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG będzie rozliczany przez Multi COMMERCE

Od dnia 29 maja br. 5. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG z Hedwiżyna rozpoczyna rozliczenia i obsługę Klientów za pomocą naszego "Multiego". Sklep zlokalizowany jest w Świdniku przy ul. Niepodległości 24 ...

21 maj 2020 - Ostro przyśpieszamy ... 4. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG wdrożył "Multiego"

Po dwóch dniach przerwy kolejny sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG z Hedwiżyna rozpoczyna prace na systemie Multi COMMERCE. Sklep mieści się w Tarnogrodzie przy ul. Rynek 73. My oczywiście zdalnie wspieramy naszego Klienta pomagając w konfiguracji systemu na zapleczu sklepu oraz na stanowisku sprzedaży POS ...

19 maj 2020 - 3. sklep Zakładów Mięsnych WASĄG pracuje już na Multi COMMERCE

W dniu 19 maja br. nasz "Multi" rozpoczął prace na trzecim już sklepie firmowym Zakładów Mięsnych WASĄG z Hedwiżyna. Sklep zlokalizowany jest w Biłgoraju przy ulicy Plac Wolności. Pani Koordynator i pozostałe służby świetnie dają sobie radę z instalacją i wdrożeniem, my oczywiście zdalne wspieramy naszego Klienta ...

14 maj 2020 - kolejne zakłady mięsne z Wielkopolski wybrały Multi COMMERCE

Kolejne zakłady mięsne z Wielkopolski wybrały system do centralnego zarządzania siecią sklepów detalicznych Multi COMMERCE. Na zakup i wdrożenie systemu w swojej sieci sklepów zdecydowała się firma Zakłady Mięsne SZAJEK z Granowa. Sprzedaż wyrobów własnych oraz różnego rodzaju artykułów spożywczych firma prowadzi poprzez sieć 19 sklepów firmowych ...

30 kwiecień 2020 - Co brzmi w Szczebrzeszynie ? napewno nie chrząszcz ... to nasz "Multi" na sklepie firmowym Zakładów Mięsnych WASĄG

2. sklep firmowy Zakładów Mięsnych WASĄG z/s w Hedwiżynie wdrożył system Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w Szczebrzeszynie ... tak, w tym Szczebrzeszynie przy ul. Zamojskiej 14 ...

28 kwiecień 2020 - Nareszcie !!! ... na zupełnie innych zasadach, ale powoli ruszamy

8. sklep sieci Zakłady Mięsne Mielczarek w Komornikach wdrożył system Multi COMMERCE, sklep zlokalizowany jest w markecie sieci NETTO w miejscowości Palędzie k/Poznania. Samo wdrożenie systemu odbyło się na zupełnie innych zasadach niż robiliśmy to dotychczas ...

Czytaj więcej...
15 marzec 2020 - No niestety ...

Ze względu na sytaucję w naszym kraju związaną z pandemią koronawirusa musimy zatrzymać nasze prace prowadzone u Klientów. Wierzymy, że długo to nie potrwa ...

09 marzec 2020 – kolejne zakłady mięsne z Wielkopolski zainteresowane Multi COMMERCE

W dniu 09 marca 2020 rozpoczęliśmy rozmowy handlowe z firmą Z.M. SZAJEK w Granowie, która jest zainteresowana zakupem i wdrożeniem w swojej sieci sklepów naszego "Multiego" ...

10 luty 2020 – Multi COMMERCE wchodzi do firmy Zakład Mięsny WASĄG w Hedwiżynie.

W dniu 10 lutego 2020 roku rozpoczęliśmy wdrożenie sklepu pilotażowego firmy Zakład Mięsny WASĄG w Hedwiżynie …

Czytaj więcej...
31 styczeń 2020 – Multi COMMERCE ponownie zawitał na piękne Mazury.

W dniu 31 stycznia 2020 podpisaliśmy umowę na zakup i wdrożenie systemu Multi COMMERCE w firmie Zakłady Mięsne KAWSCY w Różnowie k/Suszu. Po wykonaniu i zaakceptowaniu Przez Klienta dokumentu analizy wdrożeniowej rozpoczniemy wdrożenie systemu na poszczególnych sklepach Klienta.

27 styczeń 2020 - zakończyliśmy wdrożenie w firmie ZPM Jerzy Gawrycki w Bielawie

W dniu 27 stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy wdrożenie ostatniego, 8. sklepu sieci Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzy Gawrycki w Bielawie, sklep „KAROL” zlokalizowany jest w Ząbkowicach Śląskich …

Czytaj więcej...
14 styczeń 2020 – kolejny sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki pracuje na systemie Multi COMMERCE.

W dniu 14 stycznia 2020 kolejny sklep sieci firmy ZPM Jerzy Gawrycki rozpoczął pracę na systemie Multi COMMERCE, sklep o nazwie „GRZESIEK” mieści się w miejscowości Bielawa …

Czytaj więcej...
14 grudzień 2019 – siódmy sklep firmy ZM Mielczarek w Komornikach wdrożył Multi COMMERCE.

W dniu 14 grudnia 2019 konsultanci Mawo Trade przeprowadzili wdrożenie systemu na kolejnym sklepie firmy ZM Mielczarek w Komornikach, sklep zlokalizowany jest w miejscowości Obrzycko …

Czytaj więcej...
06 grudzień 2019 – szósty sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki pracuje na Multi COMMERCE.

W dniu 06 grudnia 2019 szósty sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki wdrożył Multi COMMERCE, sklep zlokalizowany jest w miejscowości Dzierżoniów przy ul. Świdnickiej …

Czytaj więcej...
04 grudzień 2019 – sklep na Osiedlu Złote pracuje już na systemie Multi COMMERCE.

W dniu 04 grudnia 2019 sklep na osiedlu Złote w Dzierżoniowie, kolejny sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki rozpoczął pracę na systemie Multi COMMERCE …

Czytaj więcej...
02 grudzień 2019 – „SYLWIA” rozpoczyna pracę na systemie Multi COMMERCE.

W dniu 02 grudnia 2019 przeprowadziliśmy udane i sprawne wdrożenie „Multiego” na największym sklepie sieci ZPM Jerzy Gawrycki, sklep nazywa się „SYLWIA” i mieści się w Dzierżoniowie …

Czytaj więcej...
26 listopad 2019 – No to zaczynamy … startuje wdrożenie na 1. sklepie firmy DOMI w Ostródzie.

W dniu 26 listopada rozpoczęliśmy wdrożenie systemu Multi COMMERCE w firmie DOMI Ostróda. Jako sklep pilotażowy wybrany został Punkt Sprzedaży Detalicznej mieszczący się w Ełku …

Czytaj więcej...
21 listopad 2019 – 3. sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki pracuje na Multi COMMERCE

W dniu 21 listopada 2019 3. sklep sieci ZPM Jerzy Gawrycki rozpoczął pracę na systemie Multi COMMERCE. Sklep zlokalizowany jest w miejscowości Bielawa …

Czytaj więcej...
19 listopad – rozpoczynamy dalsze wdrożenia sklepów sieci ZPM Jerzy Gawrycki

W dniu 19 listopada 2019 rozpoczynamy kolejne wdrożenia sklepów sieci ZPM Jerzy Gawrycki. Serię wdrożeń rozpoczynamy od sklepu zlokalizowanego w Bielawie przy ul. Piastowskiej …

Czytaj więcej...
12 listopad 2019 – No i stało się … Multi wchodzi na 1. sklep pilotażowy sieci ZPM Jerzy Gawrycki.

W dniu 12 listopada rozpoczęliśmy wdrożenie systemu Multi COMMERCE w sieci sklepów firmy ZPM Jerzy Gawrycki. Jako pierwszy na nowym systemie rusza sklep „PERŁA” …

Czytaj więcej...
09 październik 2019 – Multi COMMERCE zawitał na piękne Mazury.

W dniu 09 października 2019 wraz z naszym „Multim” zawitaliśmy na piękne Mazury. Na zakup i wdrożenie systemu zdecydowała się firma DOMI spółka z o.o z/s w Ostródzie. Firma DOMI posiada kilkadziesiąt sklepów, które funkcjonują jako sklepy partnerskie firmy JBB Bałdyga w Łysych.

25 wrzesień – Multi COMMERCE melduje się na Dolnym Śląsku

W dniu 25 września 2019 podpisaliśmy umowę na zakup i wdrożenie systemu Multi COMMERCE w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzy Gawrycki w Bielawie. Po wykonaniu i zaakceptowaniu przez Klienta dokumentu analizy wdrożeniowej rozpoczniemy wdrożenie systemu na poszczególnych sklepach.