Sponsoring

Dzień Dziecka z KKS Kalisz

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2023

MawoTrade wspiera kaliski tenis ziemny

Z biuletynu KKS Kalisz - sekcja tenisa ... "Bardzo miło nam poinformować, że nowym sponsorem klubu została firma MAWO TRADE sp. z o.o. - jeden z liderów branży spożywczej w Polsce. Dzięki zaangażowaniu Pana Marcina Wojtczaka - Prezesa Zarządu Spółki oraz jego małżonki Pani Edyty Ignasiak-Wojtczak klub otrzymał olbrzymie wsparcie, które pozwoli dalej rozwijać szkolenie zawodnicze, ze szczególnym naciskiem na tenis10 ... Dziękujemy i witamy w naszej tenisowej rodzinie"

Mawo Trade wspiera Kaliski Klub Sportowy KKS Kalisz

Miło nam poinformować, iż firma Mawo Trade sp.z.o.o. wspiera rozwój Kaliskiego Klubu Sportowego. Życzymy sukcesów oraz awansu do wyższej ligi

1. cykl turniejów tenisowych MAWO CUP

Jest nam bardzo miło poinformować wszystkich sympatyków tenisa ziemnego - i nie tylko - iż firma nasza została sponsorem tytularnym cyklu turniejów tenisowych TENIS-10, jakie będą odbywały się w naszym mieście w 1. kwartale 2022 roku. Turnieje będą się odbywały w ramach cyklu MAWO CUP. W turniejach będą rywalizować zawodnicy i zawodniczki w kategoriach : czerwona, pomarańczowa i zielona.

Los zwierzaków nie jest nam obojętny

Dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy mamy wielkie i otwarte serduszko. Również los zwierzaków nie jest nam obojętny. Spontanicznie, ale także z przyjemnością odpowiedzieliśmy na apel Szkolnego Koła Wolontariatu ze szkoły Podstawowej Nr 4 w Kaliszu udzielając wsparcia akcji jaka została w tej szkole zainicjowana. Otrzymany dyplom z podziękowaniami na pewno umieścimy w centralnym miejscu w naszej firmie.